Elektrik tesisatı kontrol raporu

Elektrik tesisatı kontrol raporu

elektrik tesisatı kontrol raporu

Elektrik tesisatı kontrol raporu firmamız bünyesinde bulunan yetkili mühendislerimiz tarafından yapılmakta olup firmamız Doğansoy elektrik olarak verdiğimiz tüm raporlar yasal olarak tüm kurum ve kuruluşlarda geçerli olmaktadır. Elektrik tesisatı kontrol raporu standartlarda ve denetimlerinde talep edilen içerikte ve iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun şekilde ayrıntılı olarak rapor sunulmaktadır. Elektrik ile çalışan cihazların bulunduğu ortamlarda oluşan kaçak akım vb. gibi durumlar ve mal güvenliği tehlikeye maruz kaldığı görülmekte ve çeşitli sebeplere bağlı olarak aksaklıklar meydana geldiğini söylemek mümkün olmaktadır. İşte bu yüzde yılda asgari olarak en az bir kere iş yerleri ve fabrikalar için elektrik tesisatı kontrol raporu alınması hem can ve mal kaybını önleyecek hem de iş yerinde işleyen iş akışına zarar vermeyecektir.

Elektrik tesisatı kontrol raporu konusunda Doğansoy Elektrik firması olarak yetkili kontrol personelimiz ve gerekli kalibrasyon cihazlarımız ile periyodik kontrolleri gerçekleştirmek üzere hizmet veren bir firmayız. 28 yıldır verdiğimiz bu hizmet ve edindiğimiz tecrübe ile siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti en uygun kaliteli fiyata vermekteyiz. Elektrik tesisatı kontrol raporu tesisatın uygunluğuna göre çalışma sistemine göre bu rapor düzenlenir ve var ise istenilen eksikliklerin en kısa süre içerisinde giderilmesi gerekmektedir. Tüm yasal şartlara uygun, eşit ve tarafsız bir şekilde saygın ve itibarlı olmak dışında müşteri memnuniyeti odaklı elektrik tesisatı kontrol raporu hizmeti vermekteyiz.

Belki de daha önce hiç duymadığınız elektrik tesisat kontrol raporu birçok kişiyi ilgilendiren önemli bir evraktır. Konu elektrik tesisatı olduğunda her zaman bilinçli ve dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerektiğini söylemek gerekir. Çünkü elektrik tesisatındaki olası bir aksilik trajedik olaylara sebebiyet verebileceğinden bir problem ile karşılaşıldığında hızlıca hareket edilerek sorunun bir an önce çözülmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Bu yüzden aksi bir durumla karşılaşmamak için mutlaka elektrik tesisatı kontrol raporu alarak gerekli eksiklikleri tamamlamanız gerekmektedir. Elektrik tesisatı kontrol raporu hizmetimiz için bizi iletişim numaralarımızdan arayarak aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilir, size en uygun hizmeti alabilirsiniz. Doğansoy elektrik firması olarak sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek çalışmalarımızı her zaman en iyi şekilde verim alabilmek adına sürdürmekteyiz.