Elektrik Tesisatı Kontrol Raporu

Elektrik Tesisatı Kontrol Raporu

Elektrik tesisatı kontrol raporu firmamız bünyesinde bulunan yetkili mühendislerimiz tarafından yapılmakta olup firmamız Doğansoy elektrik olarak verdiğimiz tüm raporlar yasal olarak tüm kurum ve kuruluşlarda geçerli olmaktadır. Elektrik tesisatı kontrol raporu standartlarda ve denetimlerinde talep edilen içerikte ve iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun şekilde ayrıntılı olarak rapor sunulmaktadır.

Elektrik ile çalışan cihazların bulunduğu ortamlarda oluşan kaçak akım vb. gibi durumlar ve mal güvenliği tehlikeye maruz kaldığı görülmekte ve çeşitli sebeplere bağlı olarak aksaklıklar meydana geldiğini söylemek mümkün olmaktadır. İşte bu yüzde yılda asgari olarak en az bir kere iş yerleri ve fabrikalar için elektrik tesisatı kontrol raporu alınması hem can ve mal kaybını önleyecek hem de iş yerinde işleyen iş akışına zarar vermeyecektir.

Elektrik tesisatı kontrol raporu hakkında daha detaylı bilgi almak için blog sayfamızı ziyaret edin. Elektrik tesisatı kontrol raporu için yazdığımız yazıyı bu bağlantıyı tıklayarak okuyabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için 0212 567 68 69 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Biz

  • Profesyonel ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaktayız.
  • Uygun fiyatlar ile kusursuz hizmet sunmaktayız.
  • 35 yıllık tecrübemiz ile her zaman yanınızdayız.