biz kimiz

1985 yılında, Elektrik Mühendisi Doğan Soysüren tarafından İstanbul Bayrampaşa’da kurulan DoğanSoy Elektrik, yenilenen yüzü ve referanslarıyla çalışma hayatına tüm hızıyla kaldığı yerden devam etmektedir. 15 kişilik deneyimli kadrosu ve 10.000’e yakın müşteri portföyü ile İstanbul’da en iyisi olmayı hedeflemektedir.

Bu müşteri rakamlarına ulaşmamızdaki en büyük etken; kuşkusuz onlarla aramızda kurduğumuz bağdır. Hiçbir zaman maddiyat düşüncesi öncelik olmadı, daima müşteri memnuniyetine önem verdik. Bu sayede İstanbul’da ileri gelen mühendislik firmalarından birisi olduk.

35 yılın vermiş olduğu tecrübe ve 15 kişilik ekibimizi oluşturan çalışma arkadaşlarımızla uzun süredir birlikte çalıştığımız için tüm çalışma konularımızda seri, pratik ve yetkiniz.

Bizi biz yapan bir diğer özellik ise şöyledir. Bilindiği üzere elektrik işleri teknik konulardır. Firmalar genellikle en ince detayına kadar araştırma yapmaksızın bu piyasadaki mühendislik şirketlerinin tekliflerine güvenirler. Bizim tekliflerimizin diğerlerine göre bir farkı bulunur. Biz çoğu zaman en uygun teklifi sunarız. Bunun nedeni de kanaatkar olmamızdan kaynaklanmaktadır. Müşterinin işini “Ne yaparsak daha uygun şekilde çözebiliriz?” felsefesi bizim için olmazsa olmazdır. Çünkü elektrik işleri bu tarz yaklaşım ve çözümlere açık bir sektördür. Bu sektörde de en kıdemlilerden birisi olduğumuz için farklı yorumlar yapabiliyoruz.

35 yıllık çalışma hayatımızın tamamına yakınında başarı sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz. Bizden kaynaklanmayan sebeplerden ötürü bir sorun çıktığında da mühendislik hizmet ücretini asla müşterimize yansıtmadık. Müşteri kazanmak bizim için önceliklidir.

Kısacası bizimle neden çalışmalısınız? Öncelikle bu sektörde kıdemli olduğumuz için çok tecrübeliyiz. Bu tecrübe sayesinde seri, pratik ve akılcı çözümler üretebiliyoruz. Daima müşteri odaklı çalışıyoruz. Böyle olunca da tüm İstanbul ve çevre illerde bizi görmeniz mümkündür. Biz gerçekten iyi bir mühendislik hizmeti sunuyor, işimizi iyi yapıyoruz.